Wiola torebki

Wydało mi się to dosyć zielone - nadał Bettger - natomiast przymusiło mnie do wysłuchania całego wywodu". Hali wytłumaczył, że jego błąd polegał na tym, że zbytnio wiele czasu poświęcał na zachwalanie swoich materiałów, a za niedużo na osiągnięcie wiadomości o własnych przyszłych klientach. „Pytania Halla miały jedynie jeden motyw - mówi Bettger. -Pomóc ludziom ogarnąć, czego chcą, a odtąd ulżyć im zdecydować, jak to zdobyć". Idea ta zrewolucjonizowała stanowisko Bettgera do handlu. „Wcześniej był to tylko sposób zyskiwania na życie. Nie starałem się zwiększać się z ludźmi z trwogi, że potraktują mnie jak tetryka. Ale odzieży damskiej wyszperałem zarzewie inspiracji i zaplanowałem, iż resztę mojej handlowej kariery zaaklimatyzuję tej jednej zasadzie: zebrać informacje, czego ludzie potrzebują, i dopomagać im to zdobyć". A więc druga reguła wykrywania z ludzi tego sklep internetowy, co w nich najlepsze, dźwięczy następująco: Zauważaj Potrzeby Potomnego Człowieka Pechowo, całego szeregu przywódców lekceważy ten wstępny krok.

Sądzą, iż popieranie jest równoznaczne z poklepywaniem po plecach i huraoptymistycznym przekonywaniem. Na razie sukienek wieczorowych motywacja jest czymś więcej. Plan motywacji musi być nienagannie zharmonizowany, jak ubranie na modelu. Zanim pobudzimy program działania i rozpoczniemy wdrażać przemiany, musimy troskliwie przyjrzeć się ludziom. Wypada zadać sporo zapytań, zebrać informacje, gdzie ci ludzie byli, dokąd torebek monnari zmierzają, w co wierzą, jakie są ich czułe punkty, co lubią, a lubią nienawidzą^ Oznacza to, musimy wejść w aktualny stan ich indywidualnych potrzeb.

Freud, twórca teorii psychoanalizy zrobił nam dużą przysługę argumentując, że ludzkie zachowania mają określone okoliczności i że każdego człowieka można inspirować. Skoro tylko, w takim przypadku ludźmi adresują pożądania, to można obejść frustracji i niepowodzeń, przypatrując się sumiennie i ucząc, jakże najefektywniej przemówić do ich zainteresowań. Frank Bettger opowiada, jak tę zasadę zastosował w swoim kościele.

Kiedy wyselekcjonowano go na majstra niedużej, borykającej się z trudnościami pepiniery niedzielnej, w zasadzie pomyślał o potrzebie podniesienia tej organizacji. „Mogłem wstać i powiedzieć ludziom, iż ponieważ mnie zdecydowali się, oczekuję od nich współpracy i pomocy. Zaszedłem wprawdzie do aforyzmu, że w dużej mierze większą szansę osiągnięcia tego, czego ja chcę, będę miał wtenczas, kiedy porozmawiam z nimi o tym, czego chcą oni". Oto, co Bettger ogłosił na przestrzeni nabożeństwa: Chcę poprzez parę minut porozmawiać o tym, czego wy chcecie.
Macie dzieci i pragniecie, żeby chodziły do pepiniery niedzielnej, napotykały z innymi dziećmi i uczyły czegoś więcej o życiu z tej wyborowej Księgi. Wszyscy chcemy, aby nasze dzieci obeszły błędów, które my popełniliśmy. Jak to osiągnąć? Jedynym instrumentem jest powiększenie personelu kształcącego w naszej budzie. W kuźni niedzielnej mamy w obecnej chwili zaledwie dziewięciu belfrów, wliczając w to samego pastora, a potrzebujemy przynajmniej dwudziestu pięciu. Być może niektórzy nie mogą zdecydować się, bo mają te same zgrozy, jakie miałem ja, kiedy rok temu wziąłem wytworność młodzików. Bałem się, iż niewystarczająco znam Biblię. Cóż, w obecnej chwili mogę biblię powiedzieć, iż szkoląc dzieci poprzez sześć miesięcy po dwadzieścia kliknij tu minut w każdą niedzielę, wyczytacie Ksiąg przeszło przez sześć latek samego słuchania o niej. W ten sposób jednocześnie zrobicie coś dla siebie samych!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *